Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Cienin Zaborny - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

500 000 zł9 582 m² 52,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Cieninie Zabornym. Szczegóły nieruchomości Powierzchnia: 1 ha Typ działki: usługowo-przemysłowa Media: w drodze Droga.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Pokoje

Pokoje(Cienin Zaborny + 3 km)

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny 150 m z garażem, budynkiem gospodarczym i piękną działką Pokoje - okolice Słupcy Na sprzedaż komfortowy, zadbany dom jednorodzinny, położony na działce 12 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Konin

Konin(Cienin Zaborny + 20 km)

900 000 zł1 670 m² 538,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 200 m²

Do sprzedania hala 1300 m2, dom o pow. 370 m2 w Dąbiu 1,5 km od A2 18 km do Koła, jadąc samochodem 1,3 h do Poznania,1,5 h do Warszawy, 50 min do Łodzi 50 km. Same centrum Polski na.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł37,58 m² 6 785,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie po remoncie w Koninie przy ulicy 11 Listopada o powierzchni 37,58 m2. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w niskim IV- piętrowym budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wylatkowo

Wylatkowo(Cienin Zaborny + 23 km)

1 490 000 zł217,65 m² 6 845,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:422 m²

Polecamy dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji, blisko lasów i malowniczego jeziora Niedzięgiel (pomiędzy Skorzęcinem a Powidzem). Dom od plaży dzieli zaledwie 150m - około minuty.

Szczegóły ogłoszenia

154 900 zł20,20 m² 7 668,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

! tylko u nas! brak podatku pcc! Kawalerka 20,2 m - 1 piętro - ul. Legionów - Konin - do remontu Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 20,2 m , położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pyzdry

Pyzdry(Cienin Zaborny + 22 km)

1 400 000 zł211 m² 6 635,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:408 m²

Wyjątkowa oferta! Dom na sprzedaż - Pyzdry, centrum miasta Szukasz domu, który łączy komfort, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Ta nieruchomość w samym sercu Pyzdr to idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Zdrowotna

Sokolniki(Cienin Zaborny + 18 km)

599 000 zł104 m² 5 759,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:705 m²

Na sprzedaż solidny dom jednorodzinny z dużym budynkiem gospodarczym w miejscowości Sokolniki gmina Kołaczkowo, położony na działce 705 m . Nieruchomość idealna zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Węglew

Węglew(Cienin Zaborny + 14 km)

550 000 zł128 m² 4 296,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana nowym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w deweloperskim standardzie wykończenia pomieszczeń. Lokalizacja: kraśnica, gm. Golina.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

V,Konin(Cienin Zaborny + 20 km)

435 000 zł80,30 m² 5 417,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80,3 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym przy ulicy Okólnej w Koninie. Idealne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Konin(Cienin Zaborny + 20 km)

335 000 zł54 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe 53,6 m2 na trzecim piętrze, w czteropiętrowym ocieplonym bloku w znakomitej lokalizacji przy ulicy Wyszyńskiego w Koninie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij